Deelnemers T.S.T.A Competitie 2020

Klasse 1 - 2600 KG Standaard
Sebastiaan Wilke                  Losser                  Landini 7500
Pieter Drost                         Ruurlo                  Same Minitaurus 60
Arjan Kroeze                       Deurningen          Landini 6500


Klasse 2 - 3800 KG Standaard
Arno Haarkamp                    Wierden               International 724
Gijs Meekes                          Groenlo               International 844-S
Johnny Hellwich                    Den ham             Fendt 104 LS
Imco Kamphuis                    Buurse                 International 844
Maikel te Molder                  Meddo                  John Deere 2130 S


Klasse 3 - 4500 KG Sport
Roy ter Haar                        Barchem               Ford 9600

Klasse 4 - 3400 KG Pro-Stock (supersport)

Klasse 5 - 3600 KG Pro-Stock (supersport)

Klasse 6 - 4500 KG Standaard
Luuk klein Goldewijk            Zieuwent             International 1055
Sven Langendoen                 Vragender           International 844-S
Jelte klein Wentink                Halle                   Fortschritt ZT 304 
Tom Lucassen                      Kilder                  Fendt 307 LS 
Tom Stegers                         Beltrum               Case International 856 XL
Team Bollen                         Winterswijk          Volvo 700 
Marcel Beltman                   Rijssen                  International 844-S 
Kevin Stoverink                   Ruurlo                   Zetor 10011

  
Klasse 7 - 4500 KG Hobbysport

Klasse 8 - 5500 KG Standaard
Marc Lageschaar                  Zieuwent              John Deere 4440
Sven Langendoen                 Vragender            International 844-S
Thijs Lageschaar                  Zieuwent              John Deere 4430 
Team Bollen                         Winterswijk          Ford 9700 
Frank Hofkes                        Winterswijk          International 1246 


Klasse 9 - 7000 KG Standaard
Bjorn Horck                          Buurse                  John Deere 4430
Jarno Gunnink                      Markelo                John Deere 4630
Kim Beekhof                         Kring van Dorth    Fendt 512 
Chiel Kemperman                 Wehl                     Fendt 612 LSA
Tom Stegers                         Beltrum                 Fendt 514 
Rene Kamphuis                    Deurningen           Ford 8630 


Klasse 10 - 5000 KG Special

Klasse 11 - 9000 KG Standaard

Danielle en Jan Bosboom      Den Ham             Case International 1455 XL
Marjan Meijer                       Usselo                 Oliver 2255 
Mike klein Willink                 Geesteren           Fiat 180-90 
Thijs ter Huurne                   Buurse                Deutz - Allis 9190 


Klasse 12 - 5500 KG Hobbysport
Marcel Markhorst                 Brucht                  Ford 8000 
Joris klein Gebbink               Vragender            International 1086


Klasse 13 - 11000 KG Standaard
Yannick Roeland                   Eibergen              New Holland 8870A
Jarno Hartkamp                    Heino                   New Holland TM 190